Kontakt

Kontakt

Sprzedaż samochodów

Michał Śnieżyński
OBECNY
Koordynator ds. sprzedaży samochodów nowych Subaru

Michał Śnieżyński

Telefon: 22 543 37 24
533 100 564

Email: michal.sniezynski@mitcar.subaru.pl

Eliza Wojtaszczyk
NIEOBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

Eliza Wojtaszczyk

Telefon: 22 543 37 14
695 796 907

Email: eliza.wojtaszczyk@mitcar.subaru.pl

Jakub Michlewicz
NIEOBECNY
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych

Jakub Michlewicz

Telefon: 601096674

Email: jakub.michlewicz@mitcar.pl

Samochody używane

Paulina Więcek
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Paulina Więcek

Telefon: 22 543 37 26
533 500 732

Email: paulina.wiecek@mitcar.pl

Mateusz Wach
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Mateusz Wach

Telefon: 533 900 782

Email: bartlomiej.olczak@mitcar.pl

Finanse i ubezpieczenia

Małgorzata Suchecka
OBECNY
Koordynator ds. usług finansowych i ubezpieczeń

Małgorzata Suchecka

Telefon: 22 543 37 17
695 796 886

Email: malgorzata.suchecka@mitcar.subaru.pl

Natalia Kwiatkowska
OBECNY
Specjalista ds. usług finansowych i ubezpieczeń

Natalia Kwiatkowska

Telefon: 22 462 65 47
533 100 556

Email: natalia.kwiatkowska@mitcar.subaru.pl

Części zamienne i akcesoria

Konrad Błoński
OBECNY
Mistrz serwisu

Konrad Błoński

Telefon: 22 462 65 58
601 374 763

Email: konrad.blonski@mitcar.subaru.pl

Kamil Krasnodębski
OBECNY
Specjalista ds. gwarancji

Kamil Krasnodębski

Telefon: 22 462 65 57
601 240 606

Email: kamil.krasnodebski@mitcar.subaru.pl

Krzysztof Malinowski
OBECNY
Doradca serwisowy

Krzysztof Malinowski

Telefon: 22 543 37 32
695 796 808

Krzysztof Kania
OBECNY
Doradca serwisowy

Krzysztof Kania

Telefon: 22 543 37 22
605 065 675

Email: krzysztof.kania@mitcar.subaru.pl

Łukasz Oleszek
OBECNY
Specjalista ds.sprzedaży części zamiennych

Łukasz Oleszek

Telefon: 22 543 37 23

Grzegorz Kowalczyk
OBECNY
Dyrektor obsługi posprzedażanej

Grzegorz Kowalczyk

Telefon: 22 543 37 12
695 976 619

Email: grzegorz.kowalczyk@mitcar.subaru.pl

Artur Borkowski
OBECNY
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

Artur Borkowski

Telefon: 22 543 37 13

Blacharnia i lakiernia

Monika Madziarska
OBECNY
Koordynator ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Monika Madziarska

Telefon: 697 698 879

Email: monika.madziarska@mitcar.pl

Stacja kontroli pojazdów

Artur Łozowski
OBECNY
Uprawniony diagnosta

Artur Łozowski

Telefon: 22 462 65 67

Email: skp@mitcar.subaru.pl

Jak do nas dotrzeć?

Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. j.

02-846 Warszawa

Sporna 1/3

Sprawdź mapę dojazdu

Mitcar D. i P. Krasnodębski Sp. j.

02-846 Warszawa

Sporna 1/3

Salon

Telefon: 22 543 37 10

Email:salon@mitcar.subaru.pl

pon - pt: 10:00 - 18:00

Serwis

Telefon: 22 543 37 36

Email:serwis@mitcar.subaru.pl

pon - pt: 07:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00

Sprzedaż części zamiennych

Telefon: 22 543 37 13

Email:czesci@mitcar.subaru.pl

pon - pt: 07:00 - 18:00

sobota: 09:00 - 14:00

Serwis blacharsko-lakierniczy

Telefon: 22 543 37 28

Email:salon@mitcar.subaru.pl

pon - pt: 07:00 - 18:00