O nas

O nas

Firma Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. działa na rynku od trzydziestu lat. Od 2013 roku firma poszerzyła swoją działalność zostając autoryzowanym serwisem i dystrybutorem samochodów marki Subaru. Klienci mogą liczyć na pewną i kompleksową obsługę najwyższej jakości.

Mitcar D. i. P. Krasnodębski Sp. J. jest firmą rodzinną. Właścicielami są: Dariusz Krasnodębski i Piotr Krasnodębski. Starają się łączyć nowoczesne spojrzenie na biznes motoryzacyjny z tradycją i doświadczeniem.

Mitcar oferuje swoim klientom szeroki zakres produktów i usług:

  • sprzedaż samochodów nowych,
  • wycenę, odkup i sprzedaż samochodów używanych wszystkich marek,
  • usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego,
  • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów,
  • usługi z zakresu napraw blacharsko-lakierniczych,
  • sprzedaż produktów finansowych (kredyt/leasing) oraz ubezpieczeniowych,
  • karty lojalnościowe dla stałych klientów.

Salon sprzedaży Mitcar

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Subaru i gamą samochodów testowych przeznaczonych dla potencjalnych klientów. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat gamy pojazdów Subaru: cen, wyposażenia i danych technicznych. Klienci mogą wybierać spośród różnych form finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Mitcar przewiduje możliwość przyjęcia w rozliczeniu samochodów swoich klientów.

Serwis samochodowy Mitcar

Autoryzowany serwis Mitcar to przed wszystkim wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesny sprzęt diagnostyczny i naprawczy. Oferowany jest szeroki wachlarz usług mechanicznych, blacharsko – lakierniczych oraz sprzedaż części zamiennych. Serwis Mitcar łączy w sobie rzetelne doświadczenie i dogłębną wiedzę wynikającą z nieprzerwanej 30 – letniej działalności w branży samochodowej. Klienci na czas naprawy mogą skorzystać z oferty aut zastępczych. Przygotowana jest także usługa odbioru pojazdu od Klienta (door-to-door). Każdy samochód po naprawie w serwisie zwrócony jest zawsze czysty, co zapewnia firmowa myjnia.
Wykonujemy kompleksowe naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Podczas likwidacji szkód komunikacyjnych współpracujemy za wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Odwiedzając serwis można dokonać na miejscu wszystkich czynności związanych ze zgłoszeniem szkody. Dalszą procedurą szkodową zajmujemy się sami od momentu przyjęcia uszkodzonego pojazdu do jego wydania po naprawie.
Firma Mitcar stawia na ludzi. Wiele osób pracuje w niej od kilkunastu lat. Wśród mechaników są tacy, którzy po raz pierwszy trafili do spółki jako praktykanci, wrócili ze świadectwem ukończenia szkoły i zostali do dzisiaj. Zdobywane dzień po dniu doświadczenie zawodowe pracowników jest uzupełniane podczas specjalistycznych szkoleń. Średnia długość zatrudnienia wynosi w Mitcar ponad 10 lat.


Placówka Subaru (www.mitcar.subaru.pl) czynna jest przez 6 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00 (serwis i części zamienne 7.00-18.00) a w sobotę od 10.00 do 15.00 (serwis i części zamienne od 9.00 do 14.00). Nasz obiekt mieści się w dogodnej lokalizacji blisko centrum Warszawy. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przy ul. Spornej 1/3 (róg ul. Puławskiej). 

 

Serdecznie zapraszamy!