Serwis blacharsko-lakierniczy

Od 2000 roku wykonujemy autoryzowane naprawy blacharsko-lakiernicze. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz wyposażenie serwisu w najlepszy sprzęt przyczynia się do wykonywania usług na najwyższym poziomie. Wykonujemy naprawy powypadkowe, gwarancyjne i pogwarancyjne. Lakierujemy oraz montujemy dodatkowe wyposażenie np. spoilery, poszerzenia progowe.

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Podczas likwidacji szkód komunikacyjnych współpracujemy za wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Działamy na podstawie upoważnienia otrzymanego od właściciela pojazdu. Odwiedzając nasz serwis mogą Państwo dokonać na miejscu czynności związane ze zgłoszeniem szkody. Dalszą procedurą szkodową zajmujemy się sami od momentu przyjęcia uszkodzonego pojazdu do jego wydania po naprawie. Posiadamy umowy o samolikwidacji szkód komunikacyjnych z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Dzięki współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi czas likwidacji szkód, a co za tym idzie odbiór samochodu po naprawie jest znacznie skrócony. Całą dokumentację szkodową tworzymy na miejscu, sami wykonujemy opis uszkodzeń pojazdu. Unikamy w ten sposób dość długiego oczekiwania na wizytę rzeczoznawcy.

Posiadamy samochody zastępcze na czas naprawy.
Uszkodzone pojazdy można zostawiać na naszym terenie całą dobę 7 dni w tygodniu.

Serwis blacharsko-lakierniczy czynny jest:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota i Niedziela: nieczynne

Skontaktuj się z naszymi specjalistami:

Rafał Lewandowski
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Rafał Lewandowski

Telefon: 22 543 37 28
697 092 093

Email: rafal.lewandowski@mitcar.subaru.pl

Andrzej Bieniek
Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

Andrzej Bieniek

Telefon: 22 543 37 38
695 005 995